Posađeno 18 sadnica likvidambara ispred Opštine i Doma zdravlja „Voždovac“

U susret prazniku žena, zelene površine ispred Opštine i Doma zdravlja „Voždovac“ danas su bogatije za 18 sadnica Likvidambara koje je donirala samostalna sindikalna organizacija JKP „Zelenilo-Beograd“.

Prve sadnice ovog prelepog listopadnog drveta posadili su predsednica Opštine Voždovac Bojana Jakšić, direktorka Doma zdravlja „Voždovac“ spec dr. Nevenka Veličković i direktor JKP „Zelenilo-Beograd“ Dušan Tojagić, zajedno sa članom Veća Opštine Draganom Rajićem i rukovodiocem pogona Voždovac JKP „Zelenilo“ Anom Stanković.

„Danas smo posadili ove prelepe sadnice na Voždovcu zahvaljujući donaciji JKP „Zelenilo-Beograd“. Ne samo što će unaprediti životnu sredinu, već će i oplemeniti ovaj prostor i učiniti ga mnogo lepšim i dekorativnijim“, rekla je predsednica Jakšić.

Ona se zahvalila direktoru Tojagiću i istakla da Opština ima izuzetnu saradnju sa pogonom „Zelenila“ na Voždovcu.

Ovo je još jedna u nizu akcija koje JKP „Zelenilo-Beograd“ sprovodi na teritoriji opštine Voždovac i grada Beograda, a ujedno i poslednja u ovoj sadnoj sezoni.

Tagovi:

Pročitajte još: