Institut za transfuziju krvi Srbije pozvao je punoletne sugrađane da i tokom ove nedelje daju krv, a Voždovčani se mogu priključiti akciji u subotu, 3. januara.
Tog dana transfuziološki autobus će se nalaziti ispred TC-a „Stadion” na Voždovcu, od 13 do 17 časova.
Osim na terenu, dobrovoljno davanje krvi organizuje se u Institutu, Svetog Save 39, radnim danima od 7 do 19, a subotom i praznicima od 8 do 15 časova.
„Hvala vam što birate humanost. Zajedno činimo čuda”, navode iz Instituta, uz čestitku za Novu godinu.