Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži, danas će bez vode do 15 časova biti potrošači u Crnotravskoj 1g na Banjici, kao i u Unskoj ulici, na uglu sa Senskom.
Nadležni apeluju na građane da obezbede neophodne zalihe vode i zahvaljuju se na razumevanju.