Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži, danas će do 15 časova bez vode biti potrošači u Bulevaru oslobođenja 110b i u ulici 12. Nova bb u Zucama.
Građanima se savetuje da na vreme obezbede neophodne zalihe vode za piće i osnovne potrebe.
Normalizacija vodosnabdevanja očekuje se po završetku radova, odnosno nakon 15 časova.